Lajme te tjera

Më të fundit
Të tjera

Replika PS – PD për INUK

Vazhdojnë replikat mes PD dhe PS...

Vuçiç sqaron korrespondencën me Ramën e Merkel

Kërkova shtyrjen e vizitës së Kryeministrit...

Lajme nga sporti

Më të fundit
Të tjera

Video-prova e dhunës & racizmit

Ministrja e arsimit dhe sportit ka...

Një firmë kundër UEFA-s

Vendimi absurd i UEFA-s për te...

Lajme nga Web

Çefa: Naço i paaftë, i duhej justifikim tek eprorët

Thellohet përplasja mes Këshillit te Larte...

Sëmundjet mendore, trajtim i ri

Nese brenda nesh do pranonim kete...

Samsung do të nxjerrë aparatin NX Mini

Kompania Samsung po planifikon të nxjerrë...

Samsung prezantoi telefonin inteligjent Galaxy S5

Samsung më në fund prezantoi telefonin...

Huawei nxjerr pajisje të shtresës së mesme

Huawei ka zgjedhur disa modele popullore...

Lenovo zbulon tabletin Yoga 10 HD+

Lenovo zbulon në Kongresin Botëror të...

Orët inteligjente Samsung Gear 2 dhe Gear 2 Neo

Samsung do të prezantojë brezin e...