Gossip

“Gjërat po shkojnë në vendin e vet”, parashikimi i yjeve për secilën shenjë Horoskopi

Dashi Do shkëlqeni këtë javë falë iniciativave që keni marrë. Parashikohen ide dhe aftësi për të përfshirë dhe magjepsur ata që ju rrethojnë.

më shumë...

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Dijonis Biba fiton edicionin e parë të “Ferma VIP”. Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori...

më shumë...

Ushqimet më të mira për tu konsumuar në mëngjes

Jo rastësisht mëngjesi konsiderohet si vakti më i rëndësishëm i ditës, pasi ju jep energjinë...

më shumë...

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Dijonis Biba fiton edicionin e parë të “Ferma VIP”. Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori…

më shumë...

Dijonis Biba pretendeti i dytë për çmimin e madh, Ditea dhe Çiljeta mbyllin rrugëtimin në “Ferma VIP”

Finalistët Dijonis Biba, Ditea Berisha dhe Çiljeta Xhilaga u përballen të tre në sfida, ku...

më shumë...

Renis Gjoka mbyll rrugëtimin në “Ferma VIP”, Florian Agalliu pretendent për çmimin e madh

Dy finalistët më të votuar nga publiku ishin Florian Agalliu dhe Renis Gjoka. Ata “u...

më shumë...

Në televotim “kokë më kokë” me Florin, Baby G largohet nga “Ferma VIP”

Baby G dhe Florian Agalliu ishin në televotim “kokë më kokë”, kjo pasi dy finalistët…

më shumë...

E papritur! Çfarë ndodhi në sfidën e Florian Agalliut përballë Baby G, Agai jep vendimin e rëndësishëm

Dy finalistët më pak të votuar nga publiku ishin Florian Agalliu dhe Baby G. Ata...

më shumë...

Këngëtarja Anxhela Peristeri thotë “PO”: Dua të marr pjesë në edicionin e dytë të “Ferma VIP”

Këngëtarja e njohur për publikun shqiptarë, Anxhela Peristeri është e ftuara e  e mbremjes së...

më shumë...

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Dijonis Biba fiton edicionin e parë të “Ferma VIP”. Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori...

më shumë...

Ushqimet më të mira për tu konsumuar në mëngjes

Jo rastësisht mëngjesi konsiderohet si vakti më i rëndësishëm i ditës, pasi ju jep energjinë...

më shumë...

Këto janë sëmundjet që ju rrezikojnë nëse nuk konsumoni fruta dhe perime

Frutat dhe perimet kanë përfitime të rëndësishme shëndetësore dhe janë thelbësore për parandalimin e një...

më shumë...