Programacioni Javor

ora
titull
info
pershkrim
00:25
LUGINA E UJQERVE rts
episodi i pare i te dieles
01:05
JETE rts
i nje dite me pare
01:30
FILMI NATES
Film TV
03:00
LAJME rts
e ores 22:30
03:30
NEXT rts
03:55
LOT NE DETIN E ZI rts
04:30
VIZIONI I PASDITES rts
05:20
FJALE GRUAJE
06:05
STINA E QERSHIVE
06:56
7 PA 5
Episod i ri, Ritransmetimi ne Kanalin 7 sot ne oren 10:00
Informacionet e mëngjesit, pasqyra e shtypit dhe rubrika të zgjeruara për tema nga lajmet dhe jeta.
09:05
7 PA 5 - PA RECETE
gatim
Rubrikë e përditëshme për gatimin e shpejtë dhe të shëndetshëm.
09:40
MACOKU DEMBEL
Macoku dembel ep. 6, 7, 8
Hapësirë e televizionit kombëtar Vizion Plus për fëmijët nga 1 - 6 vjeç.
12:00
LAJME ORA 12:00
12:30
STINA E QERSHIVE
episod i ri
13:22
LUGINA E UJQERVE: KURTHI rts
ep. 95 Episodi I ri te dielen ne 20:20
Vazhdimi I serialit turk drame-aksion me një sukses ndërkombëtar që tregon marrëdhëniet mes shtetit, mafias, qarqet e biznesit, dhe fenomenin e "shtetit brenda shtetit" në Turqi.
14:20
FAMILJA E MADHE rts
vazhdimi
15:00
LAJME ORA 15:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
15:35
NEXT
episod i ri, Ritransmetimi ne 03:40
Informacion për të rinjtë me rubrika mbi muzikën, kinemanë, teknologjinë dhe jetën në rrjetet sociale.
16:14
JETE
episod i ri
Seriali është xhiruar në Stamboll dhe tregon romancën në një vend pune që është një kompani multincaionale mode. Seriali fitoi popullaritet të madh dhe cilesohet si një nga dramat moderne turke më të famshme. ╦shtë një nga serialet turke më të bukur në botë.
17:01
LOT NE DETIN E ZI
episod i ri, Ritransmetimi neser paradite ora 10:10
Nefes ishte një nuse fëmijë që ju shit një biznesmeni. E kapur nga burri i saj ajo u bë viktimë e dhunës me djalin e saj. Nefes bën një plan dhe fshihet në bagazhin e makinës se Tahirit. Por gjërat nuk shkojnë sipas planit. Nefesin dhe të birin i zë gjumi. Ata e gjejnë veten në Trazbon, Deti i Zi.
17:51
VIZIONI I PASDITES
episodi i ri, Ritransmetimi ne 04:50
"Salloni" social dhe argëtues I prag- mbrëmjes me të ftuar sipas temave nga jeta dhe aktualiteti.
19:00
LAJME ORA 19:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
19:50
FAKE OFF!
episod i ri, Ritransmetimi ne 00:15
Një format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e ditës nga vendi, bota dhe jo vetëm. I trajtuar në formën e një post-edicioni informativ, "Fake Off" është një parodi e lajmeve të përditshme, e cila satirizon politikën, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjetër negativ në shoqërine shqiptare.
20:20
FAMILJA E MADHE
episod i ri, Ritransmetimi ne 00:40
Një serial turk dramë-aksion mbi jetën e një mafiozi "të mirë" që përpiqet të gjejë balancën mes telasheve të jetës kriminale dhe problemeve familjare.
21:01
FILM
22:30
LAJMET E FUNDIT TE DITES
23:01
E-ZONE
rts i epi te dieles 19:30
ora
titull
info
pershkrim
00:15
FAKE OFF! rts
i ores 19:40
00:40
FAMILJA E MADHE rts
Një serial turk dramë-aksion mbi jetën e një mafiozi "të mirë" që përpiqet të gjejë balancën mes telasheve të jetës kriminale dhe problemeve familjare.
01:05
JETE rts
i nje dite me pare
01:30
SHOQERI E RREZIKSHME
Film TV
Paulin Miçell është një biznesmene e suksesshme, por vjen një moment kur ajo fillon të harrojë, të humbasë sensin e kohës dhe të mos njohë bashkëshortin e saj, Aronin. Paulina druhet se mund të ketë trashëguar sëmundjen e Alzhaimerit, por do të zbulojë se i shoqi dhe sekretarja e saj kanë thurur një komplot për të marrë kontrollin e kompanisë.
FK
03:00
LAJME rts
e ores 22:30
03:30
NEXT rts
03:55
LOT NE DETIN E ZI rts
04:30
VIZIONI I PASDITES rts
05:20
FJALE GRUAJE
06:05
SHOQERI E LARTE rts
06:56
7 PA 5
Episod i ri, Ritransmetimi ne Kanalin 7 sot ne oren 10:00
Informacionet e mëngjesit, pasqyra e shtypit dhe rubrika të zgjeruara për tema nga lajmet dhe jeta.
09:05
7 PA 5 - PA RECETE
gatim
Rubrikë e përditëshme për gatimin e shpejtë dhe të shëndetshëm.
09:40
MACOKU DEMBEL
Hapësirë e televizionit kombëtar Vizion Plus për fëmijët nga 1 - 6 vjeç.
12:00
LAJME ORA 12:00
12:30
STINA E QERSHIVE
episod i ri
13:22
LUGINA E UJQERVE: KURTHI rts
episodi i dyte i te dieles, Episodi I ri te te dielen ne 20:20
Vazhdimi I serialit turk drame-aksion me një sukses ndërkombëtar që tregon marrëdhëniet mes shtetit, mafias, qarqet e biznesit, dhe fenomenin e "shtetit brenda shtetit" në Turqi.
15:00
LAJME ORA 15:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
15:35
NEXT
episod i ri, Ritransmetimi ne 03:40
Informacion për të rinjtë me rubrika mbi muzikën, kinemanë, teknologjinë dhe jetën në rrjetet sociale.
16:14
JETE
episod i ri
Seriali është xhiruar në Stamboll dhe tregon romancën në një vend pune që është një kompani multincaionale mode. Seriali fitoi popullaritet të madh dhe cilesohet si një nga dramat moderne turke më të famshme. ╦shtë një nga serialet turke më të bukur në botë.
17:01
LOT NE DETIN E ZI
episod i ri, Ritransmetimi neser paradite ora 10:10
Nefes ishte një nuse fëmijë që ju shit një biznesmeni. E kapur nga burri i saj ajo u bë viktimë e dhunës me djalin e saj. Nefes bën një plan dhe fshihet në bagazhin e makinës se Tahirit. Por gjërat nuk shkojnë sipas planit. Nefesin dhe të birin i zë gjumi. Ata e gjejnë veten në Trazbon, Deti i Zi.
17:51
VIZIONI I PASDITES
episodi i ri, Ritransmetimi ne 04:50
"Salloni" social dhe argëtues I prag- mbrëmjes me të ftuar sipas temave nga jeta dhe aktualiteti.
19:00
LAJME ORA 19:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
19:50
FAKE OFF!
episod i ri, Ritransmetimi ne 00:15
Një format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e ditës nga vendi, bota dhe jo vetëm. I trajtuar në formën e një post-edicioni informativ, "Fake Off" është një parodi e lajmeve të përditshme, e cila satirizon politikën, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjetër negativ në shoqërine shqiptare.
20:20
FAMILJA E MADHE
episod i ri, Ritransmetimi ne 00:40
Një serial turk dramë-aksion mbi jetën e një mafiozi "të mirë" që përpiqet të gjejë balancën mes telasheve të jetës kriminale dhe problemeve familjare.
21:05
DIPLOMATI
episod i ri, Ritransmetimi: te shtunen 17:10
Në ambasadën spanjolle në Tajlandë mbërrijnë disa furgonë, prej nga del një grup agjentësh, që shkojnë drejt e në zyrën e ambasadorit Luis Salinas. Ai akuzohet për shpërdorim detyre, përvetësim fondesh, marrje ryshfeti dhe spastrim parash.
22:30
LAJMET E FUNDIT TE DITES
23:00
ENGJEJ TE RRENE
serial ep 1+2
FK
ora
titull
info
pershkrim
00:15
FAKE OFF! rts
i ores 19:40
00:40
FAMILJA E MADHE rts
Një serial turk dramë-aksion mbi jetën e një mafiozi "të mirë" që përpiqet të gjejë balancën mes telasheve të jetës kriminale dhe problemeve familjare.
01:05
JETE rts
i nje dite me pare
01:30
FILMI NATES
Film TV
03:00
LAJME rts
e ores 22:30
03:30
NEXT rts
03:55
LOT NE DETIN E ZI rts
04:30
VIZIONI I PASDITES rts
05:20
FJALE GRUAJE
06:05
SHOQERI E LARTE rts
06:56
7 PA 5
Episod i ri, Ritransmetimi ne Kanalin 7 sot ne oren 10:00
Informacionet e mëngjesit, pasqyra e shtypit dhe rubrika të zgjeruara për tema nga lajmet dhe jeta.
09:05
7 PA 5 - PA RECETE
gatim
Rubrikë e përditëshme për gatimin e shpejtë dhe të shëndetshëm.
09:40
KARTONAT E MENGJESIT
Macoku dembel
Hapësirë e televizionit kombëtar Vizion Plus për fëmijët nga 1 - 6 vjeç.
12:00
LAJME ORA 12:00
12:30
STINA E QERSHIVE
episod i ri
13:25
KARTONAT E DREKES
Lediotet
15:00
LAJME ORA 15:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
15:35
NEXT
episod i ri, Ritransmetimi ne 03:40
Informacion për të rinjtë me rubrika mbi muzikën, kinemanë, teknologjinë dhe jetën në rrjetet sociale.
16:14
JETE
episod i ri
Seriali është xhiruar në Stamboll dhe tregon romancën në një vend pune që është një kompani multincaionale mode. Seriali fitoi popullaritet të madh dhe cilesohet si një nga dramat moderne turke më të famshme. ╦shtë një nga serialet turke më të bukur në botë.
17:01
LOT NE DETIN E ZI
episod i ri, Ritransmetimi neser paradite ora 10:10
Nefes ishte një nuse fëmijë që ju shit një biznesmeni. E kapur nga burri i saj ajo u bë viktimë e dhunës me djalin e saj. Nefes bën një plan dhe fshihet në bagazhin e makinës se Tahirit. Por gjërat nuk shkojnë sipas planit. Nefesin dhe të birin i zë gjumi. Ata e gjejnë veten në Trazbon, Deti i Zi.
17:51
VIZIONI I PASDITES
episodi i ri, Ritransmetimi ne 04:50
"Salloni" social dhe argëtues I prag- mbrëmjes me të ftuar sipas temave nga jeta dhe aktualiteti.
19:00
LAJME ORA 19:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
19:50
FAKE OFF!
episod i ri, Ritransmetimi ne 00:15
Një format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e ditës nga vendi, bota dhe jo vetëm. I trajtuar në formën e një post-edicioni informativ, "Fake Off" është një parodi e lajmeve të përditshme, e cila satirizon politikën, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjetër negativ në shoqërine shqiptare.
20:20
FAMILJA E MADHE
episod i ri, Ritransmetimi ne 00:40
Një serial turk dramë-aksion mbi jetën e një mafiozi "të mirë" që përpiqet të gjejë balancën mes telasheve të jetës kriminale dhe problemeve familjare.
21:03
MOLLA E NDALUAR
episod i ri, Ritransmetimi te shtunen 16:00
Sezoni I dytë. Një serial turk dramë-romancë për jetën e dy motrave të varfra në një botë të pasurish plot intriga, zili dhe egoizëm.
22:30
LAJMET E FUNDIT TE DITES
23:00
TELEFILM
serial 2 episode
ora
titull
info
pershkrim
00:15
FAKE OFF! rts
i ores 19:40
00:40
FAMILJA E MADHE rts
Një serial turk dramë-aksion mbi jetën e një mafiozi "të mirë" që përpiqet të gjejë balancën mes telasheve të jetës kriminale dhe problemeve familjare.
01:05
JETE rts
i nje dite me pare
01:30
FILMI NATES
Film TV
03:00
LAJME rts
e ores 22:30
03:30
NEXT rts
03:55
LOT NE DETIN E ZI rts
04:30
VIZIONI I PASDITES rts
05:20
FJALE GRUAJE
06:05
SHOQERI E LARTE rts
06:56
7 PA 5
Episod i ri, Ritransmetimi ne Kanalin 7 sot ne oren 10:00
Informacionet e mëngjesit, pasqyra e shtypit dhe rubrika të zgjeruara për tema nga lajmet dhe jeta.
09:05
7 PA 5 - PA RECETE
gatim
Rubrikë e përditëshme për gatimin e shpejtë dhe të shëndetshëm.
09:40
KARTONAT E MENGJESIT
Macoku dembel
Hapësirë e televizionit kombëtar Vizion Plus për fëmijët nga 1 - 6 vjeç.
12:00
LAJME ORA 12:00
12:30
STINA E QERSHIVE
episod i ri
13:25
KARTONAT E DREKES
Lediotet
15:00
LAJME ORA 15:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
15:35
NEXT
episod i ri, Ritransmetimi ne 03:40
Informacion për të rinjtë me rubrika mbi muzikën, kinemanë, teknologjinë dhe jetën në rrjetet sociale.
16:14
JETE
episod i ri
Seriali është xhiruar në Stamboll dhe tregon romancën në një vend pune që është një kompani multincaionale mode. Seriali fitoi popullaritet të madh dhe cilesohet si një nga dramat moderne turke më të famshme. ╦shtë një nga serialet turke më të bukur në botë.
17:01
LOT NE DETIN E ZI
episod i ri, Ritransmetimi neser paradite ora 10:10
Nefes ishte një nuse fëmijë që ju shit një biznesmeni. E kapur nga burri i saj ajo u bë viktimë e dhunës me djalin e saj. Nefes bën një plan dhe fshihet në bagazhin e makinës se Tahirit. Por gjërat nuk shkojnë sipas planit. Nefesin dhe të birin i zë gjumi. Ata e gjejnë veten në Trazbon, Deti i Zi.
17:51
VIZIONI I PASDITES
episodi i ri, Ritransmetimi ne 04:50
"Salloni" social dhe argëtues I prag- mbrëmjes me të ftuar sipas temave nga jeta dhe aktualiteti.
19:00
LAJME ORA 19:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
19:50
FAKE OFF!
episod i ri, Ritransmetimi ne 00:15
Një format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e ditës nga vendi, bota dhe jo vetëm. I trajtuar në formën e një post-edicioni informativ, "Fake Off" është një parodi e lajmeve të përditshme, e cila satirizon politikën, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjetër negativ në shoqërine shqiptare.
20:05
FAKE OFF
vazhdimi
20:32
FAMILJA E MADHE
episod i ri
21:05
TRESHAT
episod I ri
22:30
LAJMET E FUNDIT TE DITES
23:00
DOKUMENTAR
Histori
ora
titull
info
pershkrim
00:15
FAKE OFF! rts
i ores 19:40
00:40
FAMILJA E MADHE rts
Një serial turk dramë-aksion mbi jetën e një mafiozi "të mirë" që përpiqet të gjejë balancën mes telasheve të jetës kriminale dhe problemeve familjare.
01:05
JETE rts
i nje dite me pare
01:30
FILMI NATES
Film TV
03:00
LAJME rts
e ores 22:30
03:30
NEXT rts
03:55
LOT NE DETIN E ZI rts
04:30
VIZIONI I PASDITES rts
05:20
FJALE GRUAJE
06:05
SHOQERI E LARTE rts
06:56
7 PA 5
Episod i ri, Ritransmetimi ne Kanalin 7 sot ne oren 10:00
Informacionet e mëngjesit, pasqyra e shtypit dhe rubrika të zgjeruara për tema nga lajmet dhe jeta.
09:05
7 PA 5 - PA RECETE
gatim
Rubrikë e përditëshme për gatimin e shpejtë dhe të shëndetshëm.
09:40
KARTONAT E MENGJESIT
Macoku dembel
Hapësirë e televizionit kombëtar Vizion Plus për fëmijët nga 1 - 6 vjeç.
12:00
LAJME ORA 12:00
12:30
STINA E QERSHIVE
episod i ri
13:25
KARTONAT E DREKES
Lediotet
15:00
LAJME ORA 15:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
15:35
NEXT
episod i ri, Ritransmetimi ne 03:40
Informacion për të rinjtë me rubrika mbi muzikën, kinemanë, teknologjinë dhe jetën në rrjetet sociale.
16:14
JETE
episod i ri
Seriali është xhiruar në Stamboll dhe tregon romancën në një vend pune që është një kompani multincaionale mode. Seriali fitoi popullaritet të madh dhe cilesohet si një nga dramat moderne turke më të famshme. ╦shtë një nga serialet turke më të bukur në botë.
17:01
LOT NE DETIN E ZI
episod i ri, Ritransmetimi neser paradite ora 10:10
Nefes ishte një nuse fëmijë që ju shit një biznesmeni. E kapur nga burri i saj ajo u bë viktimë e dhunës me djalin e saj. Nefes bën një plan dhe fshihet në bagazhin e makinës se Tahirit. Por gjërat nuk shkojnë sipas planit. Nefesin dhe të birin i zë gjumi. Ata e gjejnë veten në Trazbon, Deti i Zi.
17:51
VIZIONI I PASDITES
episodi i ri, Ritransmetimi ne 04:50
"Salloni" social dhe argëtues I prag- mbrëmjes me të ftuar sipas temave nga jeta dhe aktualiteti.
19:00
LAJME ORA 19:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
19:50
FAKE OFF!
episod i ri, Ritransmetimi ne 00:15
Një format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e ditës nga vendi, bota dhe jo vetëm. I trajtuar në formën e një post-edicioni informativ, "Fake Off" është një parodi e lajmeve të përditshme, e cila satirizon politikën, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjetër negativ në shoqërine shqiptare.
20:20
FAMILJA E MADHE
episod i ri, Ritransmetimi ne 00:40
Një serial turk dramë-aksion mbi jetën e një mafiozi "të mirë" që përpiqet të gjejë balancën mes telasheve të jetës kriminale dhe problemeve familjare.
21:05
KAPITAL
episod i ri, Ritransmetimi neser 12:20
Analizë dhe komente të lidhura me ngjarjet e pritshme më të rëndësishme të javës, duke analizuar efektet dhe domethënien e tyre në "teatrin" politik shqiptar.
22:30
LAJMET E FUNDIT TE DITES
23:00
TELEFILM
serial 2 episode
ora
titull
info
pershkrim
00:15
FAKE OFF! rts
i ores 19:40
00:40
FAMILJA E MADHE rts
Një serial turk dramë-aksion mbi jetën e një mafiozi "të mirë" që përpiqet të gjejë balancën mes telasheve të jetës kriminale dhe problemeve familjare.
01:05
JETE rts
i nje dite me pare
01:30
FILMI NATES
Film TV
03:00
LAJME rts
e ores 22:30
03:30
NEXT rts
03:55
LOT NE DETIN E ZI rts
04:30
VIZIONI I PASDITES rts
05:20
FJALE GRUAJE
06:05
SHOQERI E LARTE rts
07:00
LAJMET DHE GAZETAT
07:40
MACOKU DEMBEL
serial i animuar
08:00
LEDIOTET
serial i animuar
08:20
AVENTURAT E URITHIT
serial i animuar
08:40
KIRBI
serial i animuar
09:05
NEXT
rts epi e hene dhe e marte
10:12
DOKUMENTAR
episod i ri
12:00
LAJME ORA 12:00
12:23
KAPITAL
rts, Episod i ri te premten tjeter ora 21:00
13:49
DRIVE IT rts.
14:05
DRIVE IT rts
vazhdimi
15:00
LAJME ORA 15:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
15:40
REVISTA JAVORE UCL
mag
16:00
MOLLA E NDALUAR rts
i te merkures, Episodi i ri te merkuren 21:00
16:59
MOLLA E NDALUAR
vazhdimi
NEXT
17:10
DIPLOMATI rts
episodi i te martes 21:00
Në ambasadën spanjolle në Tajlandë mbërrijnë disa furgonë, prej nga del një grup agjentësh, që shkojnë drejt e në zyrën e ambasadorit Luis Salinas. Ai akuzohet për shpërdorim detyre, përvetësim fondesh, marrje ryshfeti dhe spastrim parash.
18:40
DIPLOMATI
vazhdim
19:00
LAJME ORA 19:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
19:42
COVER MAG
fashion and art
21:01
AL PAZAR
shfaqje e re, Ritransmetimi neser ne 12:20
Varieteja e madhe e humorit dhe argëtimit me trupin më të mirë të aktorëve me role të dashura për të gjithë publikun.
22:30
LAJMET E FUNDIT TE DITES
ora
titull
info
pershkrim
00:15
FAMILJA E MADHE rts
episodi i te enjtes
01:05
COVID MAG rts
03:00
LAJME rts
e ores 22:30
03:30
FILM I MENGJESIT
Film TV
05:00
LUGINA E UJQERVE rts
e te dieles se kaluar
05:45
MOLLA E NDALUAR rts
e te merkures
07:00
LAJMET DHE GAZETAT
07:40
MACOKU DEMBEL
serial i animuar
08:00
LEDIOTET
serial i animuar
08:20
AVENTURAT E URITHIT
serial i animuar
08:40
KIRBI
serial i animuar
09:05
NEXT
rts e merkure dhe e enjte
12:00
LAJME ORA 12:00
12:25
AL PAZAR rts
i te shtunes mbrema, Episod i ri te shtunen tjeter 21:00
Varieteja e madhe e humorit dhe argëtimit me trupin më të mirë të aktorëve me role të dashura për të gjithë publikun.
14:26
REVISTA JAVORE UCL
vazhdimi
15:00
LAJME ORA 15:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
15:40
TRESHAT
rts
17:50
LOT NE DETIN E ZI rts
i te enjtes
Nefes ishte një nuse fëmijë që ju shit një biznesmeni. E kapur nga burri i saj ajo u bë viktimë e dhunës me djalin e saj. Nefes bën një plan dhe fshihet në bagazhin e makinës se Tahirit. Por gjërat nuk shkojnë sipas planit. Nefesin dhe të birin i zë gjumi. Ata e gjejnë veten në Trazbon, Deti i Zi.
19:00
LAJME ORA 19:00
Informacionet e ditës nga redaksia e lajmeve në Vizion Plus.
19:43
E-ZONE
talk, Ritransmetimi te Henen ora 23:00
Një format i përjavshëm që fokusohet tek problematikat e konsumatoreve, biznesit si dhe analizën e politikave fiskale dhe ekonomike të qeverise. Te ftuar sipermarres, ekspert ekonomie, profesore si dhe politikeberesit e sektorit.
20:27
LUGINA E UJQERVE: KURTHI
episod i ri, Ritransmetimi neser ne 13:10
Vazhdimi I serialit turk drame-aksion me një sukses ndërkombëtar që tregon marrëdhëniet mes shtetit, mafias, qarqet e biznesit, dhe fenomenin e "shtetit brenda shtetit" në Turqi.
22:15
LAJMET E FUNDIT
22:31
COVER MAG. rts
23:00
FILM TV
rts i filmit te se Henes