Programacioni Javor

ora
titull
06:55
7 PA 5
09:17
MINIFORCE - Serial I animuar
10:00
LAJME FLASH
10:12
GRUA - Serial Turk ®
11:00
Serial ®
12:00
EDICIONI INFORMATIV I MESDITES
12:30
Serial ®
13:25
RECETAT MAGJIKE - Serial per adoleshente
14:05
MOLLA E NDALUAR- Serial Turk ®
15:00
EDICIONI INFORMATIV I DREKES
15:35
NEXT - Format rinor
16:15
Serial ®
17:00
GRUA - Serial Turk
17:50
VIZIONI I PASDITES - Talk show
19:00
EDICIONI QENDROR I LAJMEVE
19:40
FAKE OFF - Format satire
20:20
MOLLA E NDALUAR- Serial Turk
21:00
QUO VADIS - Talk show
22:30
SPOTLIGHT - Talk Show
EDICIONI I FUNDIT I LAJMEVE
00:30
FAKE OFF - Format satire ®
ora
titull
06:55
7 PA 5
09:30
MINIFORCE - Serial I animuar
10:00
LAJME FLASH
10:15
GRUA - Serial Turk ®
11:00
Serial ®
12:00
EDICIONI INFORMATIV I MESDITES
12:30
Serial ®
13:25
RECETAT MAGJIKE - Serial per adoleshente
14:05
MOLLA E NDALUAR- Serial Turk ®
15:00
EDICIONI INFORMATIV I DREKES
15:35
NEXT - Format rinor
16:15
Serial ®
17:00
GRUA - Serial Turk
17:50
VIZIONI I PASDITES - Talk show
19:00
EDICIONI QENDROR I LAJMEVE
19:40
FAKE OFF - Format satire
20:20
MOLLA E NDALUAR- Serial Turk
21:00
FAMILJA E MADHE - Serial
22:30
MARATONA KENGE MOJ ® - Show Muzikor
EDICIONI I FUNDIT I LAJMEVE
00:30
FAKE OFF - Format satire ®
ora
titull
06:55
7 PA 5
09:17
MINIFORCE - Serial I animuar
10:00
LAJME FLASH
10:12
GRUA - Serial Turk ®
11:00
Serial ®
12:00
EDICIONI INFORMATIV I MESDITES
12:30
Serial ®
13:25
RECETAT MAGJIKE - Serial per adoleshente
14:05
MOLLA E NDALUAR- Serial Turk ®
15:00
EDICIONI INFORMATIV I DREKES
15:35
NEXT - Format rinor
16:15
Serial ®
17:00
GRUA - Serial Turk
17:50
VIZIONI I PASDITES - Talk show
19:00
EDICIONI QENDROR I LAJMEVE
19:40
FAKE OFF - Format satire
20:15
MOLLA E NDALUAR- Serial Turk
21:00
MARATONA KENGE MOJ - Show muzikor
22:30
EDICIONI INFORMATIV I DARKES
00:00
FAKE OFF - Format satire ®
ora
titull
06:55
7 PA 5
09:30
MINIFORCE - Serial I animuar
10:00
LAJME FLASH
10:12
GRUA - Serial Turk ®
11:00
Serial ®
12:00
EDICIONI INFORMATIV I MESDITES
12:30
Serial ®
13:25
RECETAT MAGJIKE - Serial per adoleshente
14:05
MOLLA E NDALUAR- Serial Turk ®
15:00
EDICIONI INFORMATIV I DREKES
15:35
NEXT - Format rinor
16:15
Serial ®
17:00
GRUA - Serial Turk
17:50
VIZIONI I PASDITES - Talk show
19:00
EDICIONI QENDROR I LAJMEVE
19:40
FAKE OFF - Format satire
20:20
MOLLA E NDALUAR- Serial Turk
21:00
FAMILJA E MADHE - Serial
22:30
NATEN E MIRE DHE PAÇ FAT - Dossier
23:15
EDICIONI I FUNDIT I LAJMEVE
00:00
FAKE OFF - Format satire ®
ora
titull
06:55
7 PA 5
09:17
MINIFORCE - Serial I animuar
10:00
LAJME FLASH
10:12
GRUA - Serial Turk ®
11:00
Serial ®
12:00
EDICIONI INFORMATIV I MESDITES
12:30
SERIAL ®
13:25
RECETAT MAGJIKE - Serial per adoleshente
14:05
MOLLA E NDALUAR- Serial Turk ®
15:00
EDICIONI INFORMATIV I DREKES
15:35
NEXT - Format rinor
16:15
Serial ®
17:00
GRUA - Serial Turk
17:50
VIZIONI I PASDITES - Talk show
19:00
EDICIONI QENDROR I LAJMEVE
19:40
FAKE OFF - Format satire
20:20
MOLLA E NDALUAR- Serial Turk
21:00
SPOTLIGHT - Talk Show
23:00
EDICIONI I FUNDIT I LAJMEVE
00:00
FAKE OFF - Format satire ®
ora
titull
06:55
LAJMET DHE GAZETAT
07:40
MINIFORCE - Serial I animuar
08:00
NEXT - Format rinor ®
10:00
LAJME FLASH
10:10
GRUA - Serial ®
11:00
ARMIKU I POPULLIT ®
12:00
EDICIONI INFORMATIV I MESDITES
13:00
MOLLA E NDALUAR - Serial ®
14:15
MOLLA E NDALUAR - Serial ®
15:00
EDICIONI INFORMATIV I DREKES
15:30
NATEN E MIRE DHE PAÇ FAT ® - Dossier
16:15
MARATONA KENGE MOJ® - Show muzikor
18:15
BON VOYAGE - Reality
19:00
EDICIONI QENDROR I LAJMEVE
19:45
JONIDA'S ROOM - Lifestyle
21:00
AL PAZAR - Show humori
23:00
EDICIONI I FUNDIT I LAJMEVE
23:30
SERIAL ®
ora
titull
07:00
LAJMET DHE GAZETAT
07:40
MINIFORCE - Serial I animuar
08:00
Serial per femije ®
08:20
KARTONAT E MENGJESIT
09:00
NE PRITJE TE MISS UNIVERSE ®
10:00
LAJME FLASH
10:05
JONIDA'S ROOM ®
11:00
Tring Stars ®
11:30
BON VOYAGE - Reality ®
12:00
EDICIONI INFORMATIV I MESDITES
12:20
BON VOYAGE - Reality ®
13:00
AL PAZAR ®
15:00
EDICIONI INFORMATIV I DREKES
15:30
QUO VADIS ® - Talk Show
17:00
FAMILJA E MADHE - Serial ®
19:00
EDICIONI QENDROR I LAJMEVE
19:35
E-ZONE
21:00
MARATONA KENGE MOJ - Show Muzikor
22:30
EDICIONI I FUNDIT I LAJMEVE