Një bombol gazi në një banesë në Durrës shpërtheu mbrëmjen e kësaj të mërkure.

 

Policia njoftoi për dy të plagosur, konkretisht shtetasit shtetasit I. K., 54 vjeç dhe E. K., 52 vjeçe.

 

Ata ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa nga grupi hetimor po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *