Kim Kardashian nuk zhgënjeu në daljen e saj të fundit, duke nxjerrë në pah hiret e saj të mrekullueshme.

 

 

Formave joshëse të Kim nuk ju shpëtoi dot as Kanye, i cili u fotografua teksa e prekte në të pasme.

 

 

36-vjeçarja, Kardashian ka dy fëmijë me reperin West, ndërsa ka folur hapur për vështirësitë e saj gjatë shtatzënive me vajzën North, që u lind në vitin 2013, dhe djalin Saint, i lindur në vitin 2015.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *