Lajme te tjera

Më të fundit
Të tjera

Thaçi takon kreun e Eulex: Luftë Korrupsionit!

Lufta kundër korrupsionit dhe krimit të...

Kate Middleton sërish shtatëzanë

Duka dhe dukesha e Kambrixhit do...

Lajme nga sporti

Më të fundit
Të tjera

Dhuna, serbet “shpikin” prova

Serbet vazhdojnë te kërkojnë prova qe...

Maqedoni, reagon tifozeria shqiptare

Koret raciste sharjet dhe fyerjet e...

Lajme nga Web

Çefa: Naço i paaftë, i duhej justifikim tek eprorët

Thellohet përplasja mes Këshillit te Larte...

Sëmundjet mendore, trajtim i ri

Nese brenda nesh do pranonim kete...

Samsung do të nxjerrë aparatin NX Mini

Kompania Samsung po planifikon të nxjerrë...

Samsung prezantoi telefonin inteligjent Galaxy S5

Samsung më në fund prezantoi telefonin...

Huawei nxjerr pajisje të shtresës së mesme

Huawei ka zgjedhur disa modele popullore...

Lenovo zbulon tabletin Yoga 10 HD+

Lenovo zbulon në Kongresin Botëror të...

Orët inteligjente Samsung Gear 2 dhe Gear 2 Neo

Samsung do të prezantojë brezin e...