Pas padisë nga kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla, vjen dhe reagimi i deputetit demokrat, Ervin Salianji.

 

Salianji përmes ironisë thekson se nuk i ka gjë 10 milionë lekë që do Balla si dëshmpërblim, pasi i dha ‘200 mijë euro Fredi Alizotit për videon’.

 

“Unë që “ i dhashë” Alizotit 200.000 Euro, për Ballën 10 milion lek janë hiç.

Tē gjitha paratë që kemi të shkojnë për fondet e riedukimit, të ndihmojmë PS nga shoket e krimit!

Sapo ka filluar!

Të fala departamentit të shpifesave!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *