Babai i Madonna -s , Silvio Ciccone , ose OG Daddy siç e quan “mbretëresha e popit”, kishte ditëlindjen dhe këngëtarja postoi një seri fotosh së bashku.

Në postimin e saj për ditëlindjen e 93-të të babait të saj, Madonna postoi foto në të cilat përqafon Silvio Ciccone.

Ajo gjithashtu ngarkoi një portret të rrallë familjar që e tregonte atë në një moshë shumë të vogël me vëllezërit e motrat dhe nënën Louise, si dhe një foto bardh e zi të Ciccone që tregon ngjashmërinë e saj me të bijën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *