Lajme te tjera

Më të fundit
Të tjera

Basha: Shqipëria po i largohet standardeve

Kreu i partisë demokratike Lulzim Basha...

Kompania e skanimit te konteniereve kërkon 300 mln €

Konflikti me CEZ i kushtoi Shqipërisë...

Lajme nga sporti

Më të fundit
Të tjera

Vendimi i UEFA-s dhe reagimi i FSHF-së

Shqipëria humbet ndeshjen 3-0 ne tavoline...

Europa League, turqit fitojnë lehtësisht 4-0

Tifozët e Beshiktashit festuan ne Beograd...

Lajme nga Web

Çefa: Naço i paaftë, i duhej justifikim tek eprorët

Thellohet përplasja mes Këshillit te Larte...

Sëmundjet mendore, trajtim i ri

Nese brenda nesh do pranonim kete...

Samsung do të nxjerrë aparatin NX Mini

Kompania Samsung po planifikon të nxjerrë...

Samsung prezantoi telefonin inteligjent Galaxy S5

Samsung më në fund prezantoi telefonin...

Huawei nxjerr pajisje të shtresës së mesme

Huawei ka zgjedhur disa modele popullore...

Lenovo zbulon tabletin Yoga 10 HD+

Lenovo zbulon në Kongresin Botëror të...

Orët inteligjente Samsung Gear 2 dhe Gear 2 Neo

Samsung do të prezantojë brezin e...