Një 35 vjecar gjeti vdekjen mbrëmjen vonë të premten pasi makina të cilën ai drejtonte doli nga rruga dhe ra në lumin Shkumbin.

Ngjarja e rëndë ndodhi në aksin Elbasan-Peqin pranë fshatit Murras.

Shtetasi me iniciale S.S. gjeti vdekjen pas aksidentit të makinës që drejtonte , tip “Benz”.

Trupi i tij u nxorr nga makina që ishte brenda në lum falë ndërhyrjes së policisë dhe forcave zjarrëfikëse.

 

 

Mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Elbasan – Peqin, në fshatin Murras, shtetasi  S.S., 35 vjeç,  banues në Elbasan, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka dal nga rruga dhe  ka rënë në lumin Shkumbin, për pasojë ka ndërruar jetë  drejtuesi i mjetit.

Shërbimet e Policisë dhe rë Zjarrfikses  bënë të mundur nxjerrjen e mjetit  nga lumi ku brenda tij u gjet i pa jetë drejtuesi i mjetit shtetasi S.S.

Vijon puna për zbardhjen e plotë të shkakut të aksidentit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *