Policia e Korçës ka vënë në pranga një 48 vjeçar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

 

Sipas uniformave blu ndalimi i shtetasit me iniciale A.L, 48 vjeç, banues në fshatin Barç, është bërë pasi , dyshohet se në praninë e fëmijëve të tij të mitur, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij shtetases E.L, 36 vjeçe.

 

Ndërkohë ndaj 36 vjeçares është plotësuar padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *