Lajme te tjera

Më të fundit
Të tjera

Arrihet marrëveshja për miellin

Ministria e Bujqësisë dhe prodhuesit kanë...

Tendenca e lindjeve në vend, dominojnë meshkujt

Ndonëse mbi nivelin mesatar të vendeve...

Lajme nga sporti

Më të fundit
Të tjera

“Juventus gabon, Reali nuk fal”

Futbollisti me origjine shqiptare, Pajtim Kasami...

Partizan – Beşiktaş, sot ne Vizion Plus

UEFA Europa League ne Vizion Plus....

Lajme nga Web

Çefa: Naço i paaftë, i duhej justifikim tek eprorët

Thellohet përplasja mes Këshillit te Larte...

Sëmundjet mendore, trajtim i ri

Nese brenda nesh do pranonim kete...

Samsung do të nxjerrë aparatin NX Mini

Kompania Samsung po planifikon të nxjerrë...

Samsung prezantoi telefonin inteligjent Galaxy S5

Samsung më në fund prezantoi telefonin...

Huawei nxjerr pajisje të shtresës së mesme

Huawei ka zgjedhur disa modele popullore...

Lenovo zbulon tabletin Yoga 10 HD+

Lenovo zbulon në Kongresin Botëror të...

Orët inteligjente Samsung Gear 2 dhe Gear 2 Neo

Samsung do të prezantojë brezin e...