Sfida e Agait për fermerët këtë javë është realizimi i një muzikali.

Sot në mbremje, fermerët do të shohin në kinemanë brenda “Ferma VIP” muzikalin “Mamma Mia”. Gjithashtu Agai do të sjellë një koreograf dhe një producentë muzikor që të ndihmojë fermerët në realizimin e sfidës.

Agai ka ndarë edhe rolet:

Donna – Elsa

Sophie – Baby G

Sky –  xhesika

Tanya – Çiljeta

Harry – Albano

Sam – Roberti

Bill – Flori

Lisa (shoqja e Sophie) – Gloria

Zonja e fshatit – Mariana

Në role të tjera: Niko, Valeri, Dijonisi, Ditea, Buçko, Rigelsa. Fermerët do të nisin provat ditën e nesërme. /vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *