Roberti dhe Ditea prej ditësh shkëmbejnë me humor biseda dashurie. Madje, mbremjen e sotme, fermeri i ka shkruar një letër blogeres.

“Ditea Berisha je e diskualifikuar nga loja. Je shumë seksi dhe i ke futur në problem Albanon dhe Robertin. Të lutem dil jashtë se të pret një kosovar nga Gjakova që jeton në Zvicër dhe i lindur në Gjermani”, shkruan Roberti në letër.

Lexo edhe :

Related Posts

Ndërkohë Ditea e ka marrë me humor dhe ua ka treguar letrën edhe një pjese tjetër të fermereve.

Pjesë nga  biseda:

Ditea: O sa budalla që je, po si e shkruajte

Roberti: E kisha mësuar krejt përmendësh

Ditea (duke qeshur): Prit t’ua lexoj gocave. Ah ca je ti, kam faj unë që merrem me ty

Ditea më herët është shprehur se motrat Berisha janë të destinuara të martohen në Kosovë, duke i lënë të nënkuptuar Robertit me shaka se ka një pëlqim.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *