Ditea dhe Roberti kanë vazhduar flirtin me njëri-tjetrin.

Teksa po konsumonin darkën, blogerja  nuk i ka kursyer batutat me fermerin. Ajo shprehet se motrat Berisha, pra ajo dhe Sarah janë të destinuara të martohen në Kosovë.

Lexo edhe :

Related Posts

Motra e saj, Sarah Berisha është në një lidhje me dj Pm, i cili është shqiptarë i Kosovës. Albano, i cili e dëgjoi bisedën, e ka kthyer me batuta, ndërsa Roberti e pëlqeu këtë deklaratë të Diteas.

Pjesë nga biseda:

Ditea: Ne motrat Berisha jemi të destinuara të martohemi në Kosovë

Roberti: Po, ti në Gjakovë

Albano: Asaj i vajti mbarë, po ti ca do bësh? Ti që do vesh tetë vite edhe do kthehesh prapë. Do vesh nuse e do vish me të zeza

Ditea: E di Roberti për ça e kisha unë

Roberti: 52 vjec shpirt do jem në top formë. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *