Nje 25 vjecar eshte vrare me arme zjarri mesnaten mes te premtes dhe te shtunes ne Shkoder.

Ngjarja e rende ndodhi ne fshatin Bardhaj ne afersi te nje kalcetoje.

Mark Kodra 47 vjec qelloi me kallashnikov drejt 25 vjecarit Emiljano Ndoj duke e lene te vdekur ne vend.

Vrasja sipas policise ka ndodhur pas nje konflikti per motive te dobeta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *