Këngëtarja Jonida Maliqi shpesh herë ka treguar se një ndër personat më të veçantë që ajo ka një marrëdhënie speciale është mbesa e saj.

 

Jonida këtë të diel i ka dedikuar asaj fjalët më të ëmbla duke qenë se vogëlushja feston ditëlindjen.

 

“Zemra ime e vogël, mbesa më e mirë në botë, ti sot ke ditëlindjen dhe unë me shpirt të uroj më të mirat që të ofron kjo jetë. Para 12 vitesh teksa të mbaja në krahët e mi, kuptova se çfarë ndjesie është të jesh nënë dhe se sa e fortë do të ishte marrëdhënia midis nesh. Sepse ti nuk je vetëm ime mbesë, por vajza ime që përherë kam dëshiruar”.

 

Menjëherë pas këtij momenti të afërm apo ndjekës të këngëtares e kanë uruar duke lënë komente pozitive të ndryshme.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *