Aktori i njohur Wayne Lineker ëshë fejuar me prezantuesen Chloe Ferry, e cila është më mbi 30 vitë me e re.

58-vjeçari i dhuroi unazë diamante, teksa i ka propozuar për martesë. Ai shpërndau një foto në rrjetet e tij sociale, ku shfaqen të përqafuar. “Ajo tha PO! Të dua”, shkroi ai.

Wayne u nda nga e fejuara e tij modele, në nëntor të vitit 2019. Ai është baba i katër fëmijëve dhe është divorcuar dy herë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *