Reperi amerikan, Kanye West ka ndryshuar foton e tij të profilit në Instagram duke vendosur ish-vjehrrën e tij Kris Jenner, duke pretenduar se kjo është bërë me “mendime paqeje dhe respekti”.

 

Reperi miliarder la fansat e tij të shokuar pasi ndryshoi foton e profilit në një foto të ish-vjehrrës së tij, Kris Jenner.

 

45-vjeçari, baba i katër fëmijëve, shpjegoi edhe arsyen e kësaj, duke thënë se kjo është bërë me qëllimet më të mira.

 

“Unë vendosa foton e Kris me mendime paqeje dhe respekti. Le të ndryshojmë narrativën”, tha ai.

 

Në të kalaurën nuk kanë munguar hatërmbetjet e këngëtarit dhe Kris Jenner, arsye kjo që vë në dyshim sinqeritetin e tij kur shprehet “ e bëra në shenjë paqeje dhe repsketi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *