Gazetari Gjerman, Peter Tiede, ka reaguar menjëherë pasi kryeministri Rama përmes një statusi në Twitter ka bërë me dije se e ka hedhur në gjyq, pas publikimit të përgjimeve nga “Bild”.

 

Përmes një komenti në postimin e kryeministrit Rama, gazetari gjerman i ka kthyer përgjigje.

 

“Dhe çfarë më akuzoni? Për publikimin e audio-përgjimeve të vërteta?”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *