Enca është një ndër artistet që ka një popullaritet të madh tek fansat.

 

Së fundmi përmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale në Instagram  ka zbuluar look-un e ri me të cilin do të shfaqet në videoklipin e radhës.

 

Gjithashtu nga ky postim për fansat Enca ka zbuluar edhe titullin e këngës dhe zhanerit të cilit ajo i përket.

 

Ndryshe nga sa jemi mësuar që ta shohim kësaj here Enca është kthyer më bionde se kurrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *