Subscribe

Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e kësaj diele në sheshin “Skënderbej” në Tiranë.

 

Një mjet tip “Citroen” me targa AA 603 VL u fut në shesh dhe tentoi të përplasë kalimtarët.

 

Gjithçka ndodhi në një moment kur kishte një numër të konsiderueshëm qytetarësh në shesh.

 

Akoma nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë, por mësohet që shoferi është neutralizuar nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.