Superylli shqiptar me famë botërore, Rita Ora, ka treguar edhe një herë linjat e saj trupore. Është parukieri i saj, në një postim në InstaStory, që ka treguar se si bëhen setet fotografike me flokët e lagura.

 

 

Karriera e saj është në ngritje, por një pjesë shumë e rëndësishme janë dhe setet fotografike, prej të cilave këngëatrja nuk mund të shkëputet dot. Kujtojmë se së fundi ajo është e angazhuar në “America’s Next Top Model” si moderatore.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *