Një 55-vjeçar është plagosur me armë zjarri, mbrëmjen e kësaj të hëne në tiranë.

 

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Paskuqanit, ku i plagosur ka ngelur Urim Vata, 55 vjeç.

 

Ndërkohë policia bën me dije se autori ka qenë me motorr dhe ne levizje ka qelluar disa here ne drejtim të te plagosurit me pistolete

 

 Akoma nuk dihet asnjë detaj në lidhje me autorin e kësaj ngjarje.

.

I plagosuri aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *