Një aksident është shënuar mëngjesin e kësaj të enjteje në aksin rrugor Lezhë-Laç.

 

Dy automjete tip “Range Rover” dhe një “Benz” janë përplasur tek kryqëzimi i Rrilës.

 

Nga përplasja e fortë raportohet për të plagosur. Shkak është bërë parakalimi i gabuar i një prej mjeteve.

 

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e përplasjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.