Këngëtarja e famshme shqiptare Bebe Rexha pritet që shumë shpejt të publikojë hitin e saj të radhës.

Mirëpo teksa pritet me shumë interes të dalë nga ditë në ditë, kënga  “Baby I’m Jealous” , vetë këngëtarja shqiptare ka postuar në rrjetet sociale disa foto e video nga planet e klipit të këngës.

Bebe Rexha shfaqet me një veshje seksi dhe tejet provokuese që shkon në sinteze me atë që ka deklaruar vetë këngëtarja se videoklipi I ri do të ketë skena shumë të nxehta.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *