Kreu i PD Lulzim Basha po ndjek një strategji të re sa i takon kurimit të imazhit të tij.

Javët e fundit e kemi parë liderin e opozitës që të postojë në rrjetet sociale herë pas herë takime me qytetare të zakonshëm.

Pak ditë më parë u shfaq teksa pinte kafen e mengjesit në kryeqytet përkrah njerësve rastësore.

Këtë të shtunë ka zgjedhur të bëjë “pazarin” me një pensioniste.

Ai shfaqet duke mbajtur domaten e Verës, gjyshes që sic shkruan Basha, kujdeset mes sakrificash për fëmijet, nipërit dhe mbesat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *