Bukuroshja Almeda Abazi një muaj më parë është bërë nënë për herë të parë.

 

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman, vendosën ta quanin djalin e tyre Efehan.

 

Almeda dhe Tolgahan kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale foto me vogëlushin, duke ua prezantuar kështu fansave.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *