Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor rural Marinzë-Sheqishtë, pjese e Bashkisë Patos.

 

Nga aksidenti ka mbetur e plagosur rëndë drejtuesja e një mjeti.

 

Në aksident u përfshinë një makinë tip “Peugeot” dhe një tip “Toyota”.

 

Shkak për përplasjen dyshohet të jetë bërë humbja e kontrollit të mjetit nga ana e shoferes, por policia po heton më tej.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *