Një krim me dinamikë të rëndë tronditi Torinon.

 

Mediat italiane raportojnë se një 83-vjeçar, Renzo Tarabella, ka qëlluar për vdekje me armë bashkëshorten e tij 79 vjeçe, djalin 51 vjeç, me aftësi ndryshe dhe një çift të moshuarish, që ishin pronarët e shtëpisë.

 

Kur arritën policët në vendin e ngjarjes, 83-vjeçari qëlloi veten në fytyrë dhe është në gjendje të rëndë në spital.

 

Ngjarja e rëndë ndodhi gjatë orëve të natës.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *