Dy vatra zjarri janë evidentuar në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin.

 

Burime për “Vizion Plus” bëjnë me dije se vatrat e zjarrit po vihen nën kontroll nga forcat e zjarrfikëses.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe identifikimin e autorit/ve të zjarrvënies.

 

Ndërkohë, një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë edhe lagjen Tepe të Shkodrës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *