Kryebashkiaku Erion Veliaj po prezanton ditë pas ditë nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, administratoret e rinj të njësive bashkiake në Tiranë.

 

Pas ndryshimit të drejtimit të njësisë 10, ku u vendos basketbollistja e njohur Karolina Kostallari në vend të Arjan Hamitit, tashmë I ka ardhur radha edhe Njësisë 5, një nga më të mëdhatë në Tiranë dhe bastion I të majtës.

 

Administratori I ri do të jetë Renato Pashollari, I cili ishte pjesë e administratës së bashkisë, dhe tani Veliaj I ka besuar një detyre edhe më të rëndësishme.

 

 

Shumë suksese Renato Pashollarit, si administratori i ri i Njësisë nr. 5 pas punës në bashkinë qendrore dhe shumë mirënjohje Letës, e cila pas kontributit te vyer te 5-a do na bashkohet në kabinet! Krahë të lehta dhe punë të mbarë të dyve!, shkruan Veliaj ne facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *