Subscribe

Një ngjarje e rëndë u shënua mëngjesin e kësaj të diele në një hotel në Velipojë.

 

Një bombol gazi shpërtheu, duke lënë të plagosur katër persona.

 

Gjendja e tyre shëndetësore është e rëndë dhe për këtë arsye janë nisur me urgjencë drejt Tiranës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.