Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e ndodhur te zona e Pallatit me Shigjeta në Tiranë, ku humbi jetën një 35-vjecare.

 

E reja që ra nga lartësia është identifikuar si Klaudia Pajo dhe ishte me origjinë nga Kucova.

 

Ajo punonte si mjeke te spitali Ushtarak, ndërsa fqinjët e saj shprehen se vuante nga gjendja depresive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *