Subscribe

Agron Duka, Kryetari i PAA-së, është shprehurse marrëveshja me Bashën ishte e gabuar dhe se nëse do kishte garuar i vetëm, do të kishte fituar më shumë.

 

“Isha i 5-ti në listë, isha i fshehur ndaj dhe nuk mjaftuan 10 mijë votat e mia që të dilja deputet. Por ka një mënyrë që unë mund të hyjë Kuvend, por ata të PD-së nuk janë aq zemërgjerë”, tha Duka.

 

 

“Zoti Basha më pyeti nëse mund ta merrnim mandatin në Durrës, unë i thash jo”, u shpreh ai. Duka shtoi se Basha është i mërzitur për rezultatin e zgjedhjeve, dhe se ai personalisht i kërkon falje PAA-së, por kjo nuk do të thotë se do të heqë dorë nga politika.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *