Chhloe Khan e ka shumë qejf të jetë në qendër të vëmendjes dhe di shumë mirë se si ta arrijë një gjë të tillë.

 

 

Ylli televiziv është fotografuar së fundmi teksa ishte duke shkuar për një festë në jaht, në Ibiza së bashku me shoqërinë e saj.

 

 

Sytë e të gjithë kalimtarëve kanë qenë tek veshja e saj, ose më mirë të themi te gjoksi i saj pa reçipeta.

 

 

Bukuroshja mbante veshur një fustan rrjetë dhe poshtë tij kishte veshur vetëm të brendshme, duke ekspozuar kështu gjoksin e saj gjigand.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *