Një incident ka ndodhur pasditen e të dielës së Halloween në Polygyros, Halkidiki.

Sipas informacioneve të transmetuara nga thestival.gr, dy 28-vjeçarë, një 23-vjeçar dhe një 27-vjeçar janë sulmuar nga 15 persona, rreth orës 19:30, për arsye të panjohura deri më tani.

Njëri prej tyre raportohet se ka pasur shkop, ndërsa të tjerët janë goditur me grusht.

Të plagosurit janë dërguar në spital për ekzaminim. Njëri prej tyre është shtruar në spital./vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *