Subscribe

Bilanci i aksidentit të rëndë të ndodhur këtë të shtunë në fshatin Bregas deri më tani është një viktimë dhe nëntë pasagjerë të plagosur.

 

Sipas policisë, jetën e humbi shtetasi me inicialet L. L., rreth 30 vjeç, banues në fshatin Tërrovë në Skrapar.

 

Kurse nëntë pasagjerët e plagosur janë dërguar menjëherë në spital, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

Minibusi doli nga rruga dhe përfundoi në përrua.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *