Vetëm dy minuta nga orari zyrtar i mbylljes së qendrave të votimit, 19.00, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi bëri një reagim në “Facebook”.

 

Ajo u shpreh e bindur se fitorja i takon opozitës dhe lëshoi një thirrje që të numërohet çdo votë, pa u cenuar.

 

Shefja e LSI paralajmëroi se nuk do të lëshojë asnjë milimetër në këtë process.

 

“Urime! Fitorja është e jona! Tani mos lëshoni asnjë milimetër, ta çojmë deri në fund procesin pa provokime duke numëruar edhe votën e fundit.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.