Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka bërë me dije këngët e tij të preferuara.

Nëpërmjet një postimi në Twitter, ai ka zbuluar këngët që ka dëgjuar më së shumti këtë verë.

Pjesë e kësaj liste është edhe këngëtarja shqiptare nga Kosova Dua Lipa, me këngën “Un Dia” në bashkëpunim me këngëtarin latin J Balvin.

“Gjatë muajve të fundit, kam kaluar shumë kohë duke dëgjuar muzikë me familjen time. Doja të ndaja disa nga të preferuarat e mia nga stina e Verës. Shpresoj t’i shijoni” – ka shkruar Obama.

“Un Dia” rezultoi sukses për Dua Lipën dhe J Balvin, duke qendruar në krye të top listave./VIZION PLUS/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *