Brooklyn Beckham dhe e dashura e tij Nicola janë gati për hapin e madh. Brooklyn i ka propozuar asaj për martesë duke i prmetuar se do të jetë burri dhe babai më i mirë kur të vijë dita.

“Dy javë më parë i kërkova shpirtit tim binjak të martohet me mua dhe ajo tha Po. Jam burri më me fat në botë. Premtoj se do jem burri më i mirë dhe babai më i mirë në botë, kur të vijë dita. Të dua”, shkruan Brooklyn Beckham djali i madh i Victoria dhe David Beckham.

E fejuara e tij Nicola Peltz ka marrë edhe bekimin e prindërve të tij dhe është zyrtarisht anëtarja më e re e familjes së tyre të madhe.

Çifti po shijonte lidhjen e dashurisë për 9 muaj, derisa ka vendosur që marrëdhënia të kalojë në tjetër stad.

Ata i shprehin shpesh dashurinë njëri-tjetrit duke ndarë foto të shumta së bashku në rrjete sociale, ndërsa tani duhet të ndihen në qiellin e shtatë nga lumturia.

Më herët, Brooklyn ishte i lidhur me aktoren Chloe Moretz dhe më pas me modelen Hana Cross, të dyja 23 vjeç./ Living

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *