Një 34-vjeçar me origjinë nga Tunizia u vra me thikë nga një i ri në Bergamo të Italisë.

 

Marwen Tayari ishte i martuar me një grua italiane dhe kishte dy vajza.

 

Ai ishte duke shëtitur me familjen e tij, në momentin kur u qëllua me thikë nga 19-vjeçari.

 

Tayari humbi jetën menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërkohë që autori u arrestua.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *