E dashura e Bleros,  Afrona Dika po bën të pamundurën për të kthyer formën e saj trupore. Ajo në rrjetet sociale tregon se është duke u ushqyer shëndetshëm, këtë periudhë.

 

 

Në çantën e saj sigurohet që të ketë me vete fruta dhe perime të freskëta, në mënyrë që të ushqehet sa më shëndetshëm,  krahas ushtrimeve në palestër.

 

 

Së fundi, pas një surprize nga i dashuri i saj Blero,  i cili ka udhëtuar në Zvicër për ta takuar, sigurisht që një festë dhe pak alkol nuk mund të mungojë. Nuk e dimë sasinë e alkolit, tq cilën kanë konsumuar në festë, por dimë të themi se e jëtuarit shëndetshëm alkolin se pranon. Kujdes Afrona!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *