Bebe Rexha ka kaluar një periudhë shumë të vështirë depresive të cilën e kaloi me ndihmën e miqve dhe psikologëve. Pas kësaj, ylli botëror ka tepër vetëbesim dhe është shumë komode me çdo imperfeksion të sajin.

Për të motivuar çdo femër që ka pasiguri të tilla në vetvete, Bebe publikon shpesh foto dhe momente që nuk janë tepër të zakonshme. Ajo ndihet e lirë dhe pa komplekse, ndaj nuk i intereson se çfarë do mendojnë dhe thonë të tjerët për të.

Dje ajo i tregoi të gjithëve se sa e re dhe sa në formë ndihet tani që është në të 30-at e saj. Të gjithë këtë Bebe e ka “ilustruar” me një foto tepër të “nxehtë´dhe aspak të zakonshme. Vetëm pak minuta pasi ajo e publikoi, fotoja bëri xhiron e rrjetit duke e kthyer Beben në sensacionin e momentit në Instagram!/ Tring

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *