Leo Messi dhe Antonella Roccuzzo kurorëzuan katër vite më parë në martesë dashurinë e tyre.

 

Në ditën e përvjetorit, Antonella ka publikuar një video nga momentet më të bukura nga dasma, të cilën e ka shoqëruar dhe medisa fjalë të ëmbla dashurie për Messin.

 

“Gëzuar përvjetorin dashuri. 4 vjet nga ajo ditë dhe shumë të tjerë bashkë. Të dua shumë”-shkruan bashkëshortja e yllit të Barcelonës.

 

Po ashtu, ajo ka ndarë në Instastory edhe disa foto të veçanta nga zotimet e dasmës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *