Minuta e shtatë e sfidës mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit shënoi një moment mjaft emocionues.

 

Tifozët e pranishëm në “Anfield”, harruan për një çast rivalitetin dhe u çuan në këmbë dhe duartrokitën në mbështetje të yllit portugez, Cristiano Ronaldo, i cili një ditë më parë njoftoi humbjen e djalit të porsalindur. Ata kënduan edhe “You’ll Never Walk Alone” , në shenjë solidariteti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *