Aktorja e filmave erotikë, Katja Krasavice vijon të dërgojë mesazhe me përmbajtje të nxehtë lidhur me futbollistin italian Mario Balotelli.

 

 

Pas një bisede në chat me futbollistin, të cilën e publikoi dhe më pas e fshiu, 20- vjeçarja gjermane vijoi në Instagram një fotografi ku simulon akt seksual mbi një mbulesë ku shihet Super Mario.

 

 

Si diçiturë të fotos ajo shkruan: “Kur Mario Balotelli komenton për mua, merr posterin tim në mënyrë që të ëndërrosh sikur je me mua, dhe një fans më dha vërtetë një poster të tij”. Urojmë të paktë artistja e pornografisë të jetë ndjerë mirë.

 

 

                               

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *