Dy makina u përfshinë në një aksident rrugor këtë të hënë në aksin Lezhë-Milot.

 

Mësohet se mjeti tip “Skoda” me drejtues shtetasin A.Sh., është përplasur me mjetin tip” Opel ” me drejtues shtetasin Z.M..

 

Për pasojë, i plagosur mbeti pasagjeri i njërit prej makinave.

 

Ai u dërgua me urgjencë për mjekim në spitalin e Lezhës.

 

Kurse shoferët u shoqëruan nga policia në komisariat për t’u marrë në pyetje dhe për të zbardhur ngjarjen.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *