Subscribe

Nga Kukësi, ku u zhvillua hapja e fushatës për këtë qark, numri dy i LSI Luan Rama, tha se sfida e partisë është zgjidhja e problemeve dhe rritja ekonomike në funksion të mirëqenies së qytetarëve dhe jo konflikti politik me kundërshtarët.

 

Luan Rama tha më tej se vota për LSI është mbështetje për Shqipërinë. Ndërsa Presidenti i zgjedhur Ilir Meta tha se objektivi i LSI është që në zgjedhjet e 25 qershorit, të dalë forcë e parë politike.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *