Modelja e njohur, Emina Cunmulaj do të bëhet nënë për herë të tretë.

Lajmin e ëmbël e ka zbuluar vetë ajo, përmes një fotoje në “Instagram”, ku shfaqej së bashku me dy vajzat e saj.

Me barkun e rrumbullakosur dhe e veshur me rroba banje, Emina bëri të ditur se është në pritje të një djali.

“Një djalë i vogël është rrugës dhe ne jemi të gjithë shumë të emocionuar”, ka shkruar ajo.

Emina është e martuar me biznesmenin Sam Nazarian, me të cilin ka dy vajza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *